Brand: Cellfast
Availability Na zalogi (1 pcs)
Brand: Cellfast
sekira 1100 g UNIVERZALNI ERGO S CELIČNIM ROČAJEM IZ STEKLENIH VLAKEN
Sekira UNIVERSAL ERGO 1100 g - Močna sekira, priporočljiva za mizarska, vrtnarska, gradbena in čistilna dela - Rezilo iz visokokakovostnega indukcijsko utrjenega jekla, izjemno trpežno, tesno prilepljeno na gred - Primerno profiliran ročaj, izdelan iz kompozitnega materiala, ojačanega s steklenimi vlakni, zagotavlja oblazinjenje v primeru udarca - Mehka, nedrseča površina SAFETOUCH ™, ki pokriva precejšnjo dolžino ročaja, zagotavlja varen oprijem in udobje uporabe - Popolno ravnovesje orodja zagotavlja ergonomijo in visoko udobje pri delu, večnamenski pokrov zagotavlja varno rokovanje in shranjevanje Univerzalna sekira za kočo, kočo in družinsko hišo. Sekira se lepo prilega roki in je še posebej primerna za manjše hlode in hlode. Cepljenje kurjenja je otroška igra zahvaljujoč ergonomskemu, vzmetnemu ročaju in rezilu iz indukcijsko utrjenega jekla.

Category: Sekire