Brand: Cellfast
Availability Na zalogi (1 pcs)
Brand: Cellfast
sekira 1600 g UNIVERZALNI ERGO S CELIČNIM ROČAJEM IZ STEKLENIH VLAKEN
Sekira UNIVERSAL ERGO 1600 g - Univerzalna mizarska sekira za sekanje vej, grmičevja in manjših debel - Rezilo iz visokokakovostnega indukcijsko utrjenega jekla, izjemno trpežno, tesno prilepljeno na gred - Primerno profiliran ročaj, izdelan iz kompozitnega materiala, ojačanega s steklenimi vlakni, zagotavlja oblazinjenje v primeru udarca - Mehka, nedrseča površina SAFETOUCH ™, ki pokriva precejšnjo dolžino ročaja, zagotavlja varen oprijem in udobje uporabe - Večnamensko ohišje za varno ravnanje in skladiščenje - Popolno ravnovesje orodja zagotavlja ergonomijo in visoko delovno udobje Univerzalna sekira za kočo, kočo, družinsko hišo ali vrt. Sekira se lepo prilega roki in je še posebej primerna za manjše hlode in hlode. Cepljenje kurjenja je otroška igra zahvaljujoč ergonomskemu, vzmetnemu ročaju in rezilu iz indukcijsko utrjenega jekla.

Category: Sekire