Brand: Cellfast
Availability Na zalogi v 1 tednu
Brand: Cellfast
sekira 600 g UNIVERZALNI ERGO S CELIČNIM ROČAJEM IZ STEKLENIH VLAKEN
Sekira UNIVERSAL ERGO 600 g - Univerzalna sekira, idealna za uporabo v kampiranju, naravi ali kot pomoč za preživetje na podeželju - Rezilo iz visokokakovostnega indukcijsko utrjenega jekla, izjemno trpežno, tesno prilepljeno na gred - Primerno profiliran ročaj, izdelan iz kompozitnega materiala, ojačanega s steklenimi vlakni, zagotavlja oblazinjenje v primeru udarca - Mehka, nedrseča površina SAFETOUCH ™, ki pokriva precejšnjo dolžino ročaja, zagotavlja varen oprijem in udobje uporabe - Popolno ravnovesje orodja zagotavlja ergonomijo in visoko delovno udobje - Zahvaljujoč posebnemu ročaju lahko orodje enostavno in varno pritrdite na pas ali nahrbtnik Sekira za avto, naravo ali tečaje preživetja na prostem. Kompakten in vedno pri roki. Lahko ga pritrdite na pas ali nahrbtnik. Cepljenje je otroška igra zahvaljujoč ergonomskemu, vzmetnemu ročaju in indukcijsko utrjenemu jeklenemu rezilu. Če ste ljubitelj preživljanja časa v divjini ali navdušenec nad tečaji preživetja, bo ta sekira vaš najljubši pomočnik.

Category: Sekire