Brand: Pilana
Availability Na zalogi (1 pcs)
Brand: Pilana
Univerzalna žaga 2-stranska 300 mm / 24/14TPI PILANA
Ročna žaga je orodje, primerno za manjša rezalna opravila. Njegova velika prednost pred klasičnim kovinskim okvirjem je sposobnost držanja žage z eno roko in držanja rezanega materiala z drugo (prosto) roko. Prednost pred majhno žago je dejstvo, da ročna žaga ni namenjena samo rezanju majhnih delov. Žagino rezilo ni omejeno z zgornjim delom ročaja in se zato lahko uporablja za rezanje delov do premera približno 120 mm. Kombinirano orodje vam omogoča rezanje široke palete materialov od lesa do plastike do jekla. Vstavljeni žagini listi se od običajnih razlikujejo po tretji vpenjalni luknji in so na voljo kot ločen element.

Category: Žage za les in kovino