Brand: BORA
Availability Na zalogi v 2 tednih
Brand: BORA
Univerzalna mobilna baza BORA PM-3550 - vrtljiva
Univerzalna mobilna baza z visoko nosilnostjo družbe BORA, zahvaljujoč kateri lahko svoja nepremična orodja premikate po delavnici. Podnožje BORA je popolnoma nastavljivo v korakih po 2,5 cm od 53 x 60 cm do 71 x 85 cm. Za razliko od drugih baz BORA ima PM-3550 vrtljiv mehanizem na vseh 4 kolesih. Podnožje ima zelo nizek profil - poveča višino vašega nepremičnega orodja za manj kot 3 cm. Ročice, ki jih je mogoče zakleniti, in trda gumijasta kolesa ohranjajo podlago trdno na mestu, dokler je ne morate premakniti in preprosto sprostiti zavor. Podnožje je združljivo tudi z škatlami za orodje, sefi ali delovnimi mizami z največjo težo do 680 kg. Iz jekla.
Ta osnova je najlažji način, da hitro in učinkovito spremenite svoje nepremično pohištvo in stroje v valjčno rešitev.

Glavne značilnosti podnožja BORA
- Visokokakovostna, vozna in nastavljiva
- Visoka nosilnost: do 680 kg
- Popolnoma vrtljiv v vseh oseh