Univerzalna mobilna baza BORA PM-2500

Availability Na zalogi v 2 tednih
Univerzalna mobilna baza BORA PM-2500
Brand: BORA
Univerzalna mobilna baza z visoko nosilnostjo družbe BORA, zahvaljujoč kateri lahko svoja nepremična orodja premikate po delavnici. Podnožje BORA je popolnoma nastavljivo v korakih po 2,5 cm od 30 x 30 cm do 91 x 91 cm. Lahko se tudi zloži v obliko pravokotnika z največjo velikostjo 51 x 132 cm. Ima zelo nizek profil - poveča višino vašega nepremičnega orodja za manj kot 3 cm. Ročice, ki jih je mogoče zakleniti, in trda gumijasta kolesa ohranjajo podlago trdno na mestu, dokler je ne morate premakniti in preprosto sprostiti zavor. Podnožje je združljivo tudi z omarami za orodje, sefi ali delovnimi mizami z največjo težo do 295 kg. Iz jekla.
Ta osnova je najlažji način za hitro in učinkovito premikanje nepremičnih orodij po delavnici.

Poudarki baze BORA
- Kakovostna, tehnična in prilagodljiva