MICROJIG ZEROPLAY 360 SLED nastavljiva vodilna tirnica z vijaki Dovetail

Availability Na zalogi v 2 tednih
MICROJIG ZEROPLAY 360 SLED nastavljiva vodilna tirnica z vijaki Dovetail
Brand: MICROJIG
Komplet ZeroPlay 360 združuje natančnost in hitrost vodilnih vodil ZeroPlay z vsestranskostjo šablon MatchFit. Hitro sestavite drsnik natančnega vodila z vodilnimi vodili Microjig Zeroplay. Te tirnice se prilagajajo vašim miter utorom od zgoraj, zaradi česar je postopek čim bolj preprost in natančen. Profil vrstice ZeroPlay se razširi tako, da pokriva oba robova mitre utora po celotni dolžini. To omogoča gladko, ničelno reakcijo bočno delovanje na način, ki ga nobena druga miter bar ne more.
VRHUNSKI NADZOR OBDELOVANCA

Za pritrditev materiala pri rezanju kompleksnih kotov dodajte sponke MATCHFIT dovetail. Na primer, koničaste noge so običajno odrezane pod globokim kotom in jih je treba zavarovati zelo blizu rezila. Ne želite imeti rok blizu takšnega reza? Dovetail sponke podjetja Microjig pritrdijo material za vas in varno držite roke stran od rezila.

Ali se bo palica prilegala mojemu vodniku?
Microjig ZeroPlay se prilega vsakemu standardnemu (3/4" x 3/8") utoru miter širine od 18,4 mm do 19,8 mm in globine najmanj 7,94 mm. Združljive miter tirnice vključujejo, vendar niso omejene na, ShopSmith, SawStop, Bosch 4100, Delta Unisaw, Powermatic, Rigid, Dewalt in General 350.

Hitrost in natančnost
ZeroPlay mitre tirnico je mogoče nastaviti od vrha in popolnoma napolniti mitre utor od roba do roba. Še nikoli ni bilo lažje doseči popolnega prileganja in gladkega gibanja po mizi z ničelnim odzivom.

360-stopinjska prilagoditev
Edinstvena mrežna razporeditev utorov dovetail vam omogoča, da nastavite zamašek pod katerim koli kotom in ga zaklenete na mestu z vključenim dodatkom MatchFit. Ne glede na kot rezanja vroč čevelj vedno ohranja obdelovanec vzporeden z rezalnim robom.

Vse kar potrebujete je les
Konstrukcija vodilnih sani je neverjetno enostavna. Vse kar potrebujete je vezan les, usmerjevalnik dovetail in približno eno uro. Vključeni so preprosti slikovni načrti. Druga možnost je, da prenesete brezplačna navodila s spletnega mesta proizvajalca in si ogledate, kako enostavno je zgraditi najbolj vsestranski vodnik na svetu.

Dolžina: 300mm
Širina: 18,4 - 19,8 mm